HEMEN ARA.

Asus Notebook Batarya
Tüm Asus Notebook Batarya Çeşitleri Stoklarımıza girmiştir
Asus Notebook Klavye
Asus Laptop ların en eski modelinden en yeni modeline kadar olan serilerin Klavye çeşitleri stoklarımızda mevcuttur
Asus Şarj adaptörü
Tüm Modellerin Asus Şarj Adaptörü Stoklarımıza Girmiştir
Asus Teknik Servis Adana
Asus Servis Adana dan Teknik Serviste sözde değil TAM DESTEK

Oyuncuların Tercihi Asus ROG!

Oyuncuların Tercihi Asus ROG!

Bu yıl 10. yaşını kutlayan Asus'un ROG (Republic Of Gamers) serisi dizüstü ve masaüstü bilgisayarlar, Türkiye'de ve dünyada oyuncuların ilk tercihlerinden olmaya devam ediyor.


Asus servisi adana

Asus'un oyuncular için özel olarak geliştirdiği Republic of Gamers (ROG) serisi dizüstü ve masaüstü bilgisayarlar Türkiye'de oyun bilgisayarı konusunda büyük bir yere sahip. Bu yıl 10. yaşını kutlayan Asus'un oyuncular için geliştirdiği ROG serisi, özel anakartlar, ekran kartları ve oyun monitörleri alanındaki büyüklüğünü her geçen dönem arttırmaya devam ediyor.

Pazar araştırma şirketi GFK'in son bir yılı ele alan verilerine göre Asus ROGserisi ürünler, aralarında Türkiye'nin de bulunduğu dünyanın birçok ülkesinde oyun bilgisayarları ve oyuncu ekipmanları alanında pazar lideri olmayı başardı. 2015 yılı geneline bakıldığında Türkiye'de %48'lik bir pazar payına sahip olan Asus ROG, oyuncuların yüksek performans ve tasarım tarafındaki taleplerini karşılamayı başarıyor.
Asus servisi adana

Oyuncular tarafından bir oyun bilgisayarında aranan kaliteli grafik, hız ve kolay kullanım açısından birçok yeniliğe giden Asus ROG serisinin en çok tercih edilen ürünleri şu şekilde:

Asus ROG G752

6. Nesil Intel Core i7 Skylake tabanlı işlemci ve NVIDIA'nın GeForce GTX 980M ekran kartı kullanılan bilgisayar, Haziran ayının başlarında oyuncularla buluşturulmuştu. Donanım özellikleriyle dikkat çekmesinin yanında Asus ROG G752'nin en dikkat çekici özelliği titanyum rengindeki dış kasası ve aynı anda 30 tuşa kadar basılmasına imkan verilen arka aydınlatmalı anti-ghosting oyuncu klavyesi.

Asus ROG GX700

Dünyanın ilk sıvı soğutmalı dizüstü bilgisayarı olma özelliğine sahip Asus ROG GX700'de, Intel Core i7 6820HK işlemci ve NVIDIA GeForce GTX 980ekran kartı kullanılıyor. Özellikle oyunlarda üst düzey performans almak isteyen oyuncular için ayrıca ROG Hidro Overclock sistemi ile birlikte güçlü bir oyun deneyimi sunuluyor.
Asus servisi adana

Asus ROG GL552

6. Nesil Intel Core i7 işlemci ve NVIDIA GeForce GTX 965 ekran kartı kullanılan cihazın en göze çarpan özelliği, F-22 hayalet uçağından esinlenerek hazırlanan dış kasası. Özellikle online oyun severler için geliştirilen GameFirst 3 teknolojisi ile birlikte, ağ bağlantısı optimize edilerek oyunlardaki takılmalar ve gecikmeler minimuma indirilerek başarılı bir online oyun deneyimi sunuluyor.

Asus ROG G20

Dünyanın en güçlü kompakt oyun bilgisayarı olarak lanse edilen Asus ROG G20'de, Intel Core i7 işlemci ve NVIDIA GTX 780 ekran kartı kullanılıyor. ROG G20'de kullanılan ısı sıcaklık yönetim teknolojisi ile birlikte hava akım tünelleri kullanılarak cihazdaki ısınma minimuma indirilerek performansta herhangi bir düşüş yaşanmaması hedefleniyor. Geliştirilen ısı yönetimi teknolojisi sayesinde 25 dB ses değeri ile oldukça sessiz çalışıyor.

Asus G11CD ve ROG G20CB

Oculus Rift gözlüğü ile uyumlu olarak lanse edilen Asus'un ROG serisi Asus G11CD ve ROG G20CB, oyun bilgisayarları üç boyutlu oyun deneyimi sunmak için tasarlanmış durumda. Oculus Rift sanal gerçeklik gözlüğünün üretici şirketi Oculus VR ile yapılan işbirliği sonucu ortaya çıkan bilgisayarda Intel'in 6. Nesil Core işlemci ve NVIDIA'nın GeForce GTX ekran kartı kullanılıyor. Bilgisayarlarda sunulan sanal gerçeklik teknolojisinin kullanılması için Oculus Rift cihazının bağlantısını yapmak ve gerekli sürücüleri kurmak yeterli.

alıntı link adresi :http://shiftdelete.net/oyuncularin-tercihi-asus-rog-73432


ASUS LAPTOP,ASUS NOTEBOOK,ASUS NOTEBOOK ANAKART TAMİRİ,ASUS NOTEBOOK EKRAN TAMİRİ,ASUS NOTEBOOK HARDDİSK,ASUS NOTEBOOK DVD-RW,ASUS NOTEBOOK ŞARJ ALETİ,ASUS NOTEBOOK BATARYASI,ASUS NOTEBOOK RAM,ASUS NOTEBOOK PARÇALARI,ASUS NOTEBOOK KLAVYESİ,ASUS NOTEBOOK KASA DEĞİŞİMİ VE TAMİRİ,TÜM ASUS NOTEBOOK YEDEK PARÇALARI