HEMEN ARA.

Asus Notebook Batarya
Tüm Asus Notebook Batarya Çeşitleri Stoklarımıza girmiştir
Asus Notebook Klavye
Asus Laptop ların en eski modelinden en yeni modeline kadar olan serilerin Klavye çeşitleri stoklarımızda mevcuttur
Asus Şarj adaptörü
Tüm Modellerin Asus Şarj Adaptörü Stoklarımıza Girmiştir
Asus Teknik Servis Adana
Asus Servis Adana dan Teknik Serviste sözde değil TAM DESTEK

Asus Yeni Bir Chromebook Duyurdu

Asus Yeni Bir Chromebook Duyurdu

Son dönemde Chromebook bilgisayarlara olan ilgi artmaya devam ediyor. Android uygulama desteği de kazanan Chromebook serisine bu defa Asus bir ürün dahil etti.
Asus servisi adana
Chromebook bilgisayar çözümleri için Android uygulama desteğinin resmileşmesinin ardından hem üretici hem de tüketicilerin Chromebookbilgisayarlara daha fazla ilgi göstereceği bir gerçek. Asus bu noktada ürün yelpazesine yeni bir Chromebook modeli ekledi.
Asus servisi adana


Asus C301SA model numarasına sahip üründe 13.3 inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüklü ekran yer alıyor. Ekran ne yazık ki dokunmatik yapıda değil. Chromebook modellerinde çalıştırılacak Android uygulamalardantam verim almak için cihazın dokunmatik ekrana sahip olması önemli bir detay.
Asus servisi adana

tekrar Asus C301SA Chromebook modeline dönecek olursak; ürün gücünüdört çekirdekli Intel Celeron N3160 (Braswell tabanlı) işlemcisinden alıyor. Bellek tarafında ise bilgisayara 4GB RAM ve 64GB dahili depolama eşlik ediyor.

Müzik, film veya diğer dosyalar için daha fazla alana ihtiyaç duyduğunuz takdirde ise Asus C301SA Chromebook’a microSD kartı takabilirsiniz.

Alıntı link adresi:http://shiftdelete.net/asus-yeni-bir-chromebook-duyurdu-73314


ASUS LAPTOP,ASUS NOTEBOOK,ASUS NOTEBOOK ANAKART TAMİRİ,ASUS NOTEBOOK EKRAN TAMİRİ,ASUS NOTEBOOK HARDDİSK,ASUS NOTEBOOK DVD-RW,ASUS NOTEBOOK ŞARJ ALETİ,ASUS NOTEBOOK BATARYASI,ASUS NOTEBOOK RAM,ASUS NOTEBOOK PARÇALARI,ASUS NOTEBOOK KLAVYESİ,ASUS NOTEBOOK KASA DEĞİŞİMİ VE TAMİRİ,TÜM ASUS NOTEBOOK YEDEK PARÇALARI