HEMEN ARA.

Asus Notebook Batarya
Tüm Asus Notebook Batarya Çeşitleri Stoklarımıza girmiştir
Asus Notebook Klavye
Asus Laptop ların en eski modelinden en yeni modeline kadar olan serilerin Klavye çeşitleri stoklarımızda mevcuttur
Asus Şarj adaptörü
Tüm Modellerin Asus Şarj Adaptörü Stoklarımıza Girmiştir
Asus Teknik Servis Adana
Asus Servis Adana dan Teknik Serviste sözde değil TAM DESTEK

Adana Asus Servis

Adana Asus Servisi

Asus adana servisi

ADANA ASUS LAPTOP,ASUS NOTEBOOK,ASUS NOTEBOOK ANAKART TAMİRİ,ASUS NOTEBOOK EKRAN TAMİRİ,ASUS NOTEBOOK HARDDİSK,ASUS NOTEBOOK DVD,ASUS NOTEBOOK ŞARJ ALETİ,ASUS NOTEBOOK BATARYASI,ASUS NOTEBOOK RAM,ASUS NOTEBOOK PARÇALARI,ASUS NOTEBOOK KLAVYESİ,ASUS NOTEBOOK KASA DEĞİŞİMİ VE TAMİRİ,ASUS NOTEBOOK YEDEK PARÇALALARI


Asus Servisi Adana

Adana Asus servisi, Asus Laptop Servisi, Özel Asus Servisi, Adana Asus teknik servisi, Asus Tablet servisi, Asus Bilgisayar tamiri

Asus markasında yazılımsal ve Donanımsal tüm arızaların en kısa sürelerde çözüldüğü tek adrese hoş geldiniz...

Asus Dünya genelinde ve Türkiye’de bilişim teknolojisi üzerine üreten kaliteli bir Markadır. Birçok insan bilgisayar,notebook ve tablet alırken artık markasının Asus olup olmadığına bakar hale gelmiştir. Asus diğer bilgisayar markaları arasında kısa zamanda büyük markalar arasında yerini almayı başardı. Asus servis adana olarak asus markasının Adanada özel servisliğini yapmaktayız. Siz değerli müşterilerimize Kısaca yaptığımız hizmetlerden bazılarını sıralamaya çalıştık.

1-YAZILIM HİZMETİ: Adana Asus servisimizde kullanıcılarına yazılım konusunda tam destek sağlamaktadır. Bilgisayarlar çevreden gelen virüslerle tıpkı insanların bağışıklık sistemi gibi çökebilir. Bu durumda bilgisayarlara format atarak yazılım ve işletim sistemlerinin yeniden kurulması gerekir. Format atma işi profesyonel bir iştir. Uygun kurulmayan bilgisayarlar kısa zamanda başka hatalar verebilir.

Uygun işletim sistemi kurulmayan bilgisayarın parçaları da kısa zamanda bu uygunsuzluğa dayanamayarak bozulabilir. Bu yüzden format işini bilgisayar konusunda eğitim almış kişilerin atması gerekir. Bilgisayar eğitimi almış uzman ve profesyonel kişilerce format atılır. Bilgisayarların tüm yazılım işleri halledilir. Format sonrası bilgisayarınıza gerekli programlar yüklenir. Program yükleme işinden sonra bilgisayarlar tam randımanlı çalışacak hale geldiği zaman bilgisayarlar teslim edilir. Asus servisimiz her zaman yaptıkları hizmetin arkasında durmuştur. Yapılan iş garanti kapsamındadır. Bilgisayarlarınızda aynı hatayı gördüğünüz zaman Asus servisimize gelerek bilgisayarınızı ücretsiz olarak yaptırabilirsiniz. Bilgisayarlarınızın tamiri de garantili yapılmaktadır.

2-YEDEK PARÇA: Asus Bilgisayarlar birçok bileşenlerden oluşmuştur. Bilgisayarların bu bileşenlerinin her bir parçasına yedek parça adı verilir. Adana Asus servisi bilgisayarınızın tüm yedek parçalarını bünyesinde bulundurmaktadır. Asus Şarj cihazı, Asus batarya, Asus Ekran kartı, Led ve Lcd ekranlar, Asus Anakart, Klavye, Harddisk, Ram ve vs… yazılmayan orijinal yedek parçaları satın alabilirsiniz. Tamire gelen bilgisayarınızın önce ücretsiz olarak arıza tespiti yapılır.

Arızanın türü cinsi ve arıza bedeli size ücretsiz olarak aktarılır. Dilerseniz talimatınız doğrultusunda bilgisayarınız tamir ve onarım işlemine alınır. Dilerseniz de bilgisayarınızı toplanarak hiçbir ücret almadan sizlere teslim edilir. Asus servisinde arıza tespitinden hemen sonra bilgisayarlarınız işleme alınır. Bunun en önemli sebebi Asus yedek parça konusunda hiçbir sıkıntının yaşanmamasıdır. Bazı bilgisayar servisleri yedek parçaları bünyesinde bulundurmadığı için bilgisayarınızın yedek parçasını sipariş etmektedir. Bu durumda bilgisayarlarınızın tamiri bir ayı bulmaktadır. Servisimizde böyle bir sorunla karşılaşmazsınız. Mümkün olduğunca kısa sürede bilgisayarlarınız tamir edilir.

3-KALİTELİ HİZMET: Asus Servisi Adanada bilgisayar konusunda kaliteli hizmet alabilirsiniz. Güler yüzlü personellerimiz sizleri bilgisayar konusunda sıkıntılarınızı dinlemek için özel olarak eğitim almışlardır. Sizler sohbet ederken bilgisayarlarınız bilgisayar konusunda eğitim almış profesyonel ve uzman Asus tekink servis elemanlarının elinde bakım ve tamiri yapılır. Ücretsiz arıza tespitinin yapılması, ödemelerin kredi kartı ile yapılabilmesi, bilgisayarlarınıza orijinal ürünlerin takılması, tamir ve bakımın garantili olması verilen kaliteli hizmetlerin bazılarıdır.

4-HİZMET ÇEŞİDİ: Asus Bilgisayarınızın sorunu ne olursa olsun mutlaka bilgisayarınız tamir edilir. Bilgisayar tamiri 3 aşamada gerçekleşir. Birinci aşamada Adana Asus servis elemanlarımız bilgisayarınızı inceleme altına alırlar. Bu süreçte bilgisayarınızda meydana gelmiş tüm arızalar tespit edilir. Bilgisayarınızın çalışmasını engelleyen arızalar tespit edilir. 2.Aşamada sizlere bu arıza tespit sonuçları rapor edilir. Bu süreçte bilgisayarınızın hangi arızaları olduğu, bu arızaların ne kadar ücretle tamir edileceği ve bilgisayarlarınızın ne kadar sürede tamir edileceği konularda sizlere bilgi verilir. 3.Aşama bilgisayarlarınızın talimatlarınız doğrultusunda tamir ve bakıma alınması ya da bilgisayarlarınızın toplanarak sizlere teslim edilir. Tamir ve bakım sürecine kadar olan bölüm tamamen ücretsiz olarak verilmektedir. Arıza tespiti ve rapor edilmesi karşısında hiçbir ücret ödemezsiniz.

5-VERİLEN HİZMETLER: Notebook, ve Bilgisayarlarda en sık karşılaşılan sorunlar genelde servislerin en fazla uğraştığı ve verdiği hizmetlerdir. Bu anlamda servisimizden şu hizmetleri alabilirsiniz.

A- Bilgisayarlara işletim sistemi yükleme (format atma)

B- Asus Laptop şarj adaptör tamiri, bakımı, değişimi ve satışı

C- Asus LCD ve Led ekran tamiri, bakımı, değişimi ve satışı

D- Asus Notebook ve bilgisayar harddisk tamiri, bakımı, değişimi ve satışı

E- Asus Notebook ve Bilgisayar cdrom tamiri, bakımı, değişimi ve satışı

F- Asus Notebook Bilgisayar klavye tamiri, bakımı, değişimi ve satışı

G- Asus Laptop ve Bilgisayar ekran kartı tamiri, bakımı, değişimi ve satışı

H- Bilgisayar ses kartı tamiri, bakımı, değişimi ve satışı

İ-  Asus Notebook batarya tamiri, bakımı, değişimi ve satışı

J-  Bilgisayar kamera tamiri, bakımı, değişimi ve satışı

K- Bilgisayar haporler tamiri, değişimi ve satışı

L- Bilgisayar DVD tamiri, bakımı, değişimi ve satışı

M- Bilgisayar tusbeck tamiri, bakımı, değişimi ve satışı

N- Bilgisayar Klavye tuşları, değişimi ve satışı

O- Asus Notebook Laptop ana kart tamiri, bakımı, değişimi ve satışı

P- Asus TV kart tamiri, bakımı, değişimi ve satışı

Q- Asus Notebook ve Bilgisayar fanı tamiri, bakımı, değişimi ve satışı

R- Bilgisayar işlemci tamiri, bakımı, değişimi ve satışı

S- Asus Notebook ve Bilgisayar ram tamiri, bakımı, değişimi ve satışı

Bilgisayarlarınızda bu konuların dışında oluşabilecek tüm arızaların tamiri bakımı ve onarımı itina ile yapılır. Adana Asus servisimizi üstün kılan özelliklerinden birisi de Müşteriye tam destek olmasıdır.

6-ÖDEME KOLAYLIĞI: Adana Asus Notebook servisi siz değerli müşterilerimeze ödeme konusundada kolaylık sağlamaktadır. Asus Notebook ve bilgisayarlarının orijinal ve yan sanayi yedek parçalarını size en uygun fiyatlar ile sahip olma fırsatı sunmaktayız. ister tamir ve bakım olsun, isterse de yedek parça satışı konusunda da kaliteli hizmeti Adana Asus servisimizde uygun fiyata alabilirsiniz.

7-PROFESYONEL HİZMET: Adana Asus Laptop servisi ödediğiniz paranın mutlaka karşılığı olan hizmeti alırsınız. Çünkü servisimiz müşteri kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederim felsefesine göre çalışan bir servistir. Bu yüzden çalışan elemanları bilgisayar alanında ihtisas yapmış üniversite mezunu işinin ehli profesyonel bilgisayar ekiplerinden oluşur. Bilgisayarlarınızın tamiri bakımı ve onarımı üstün teknolojik ürünler kullanılarak gerçekleştirilir. Bilgisayarlarınız kesinlikle deneme yanılma yolu ile arıza tespiti yapılmaz. Deneme yanılma yolu ile yapılan arıza tespitleri genelde olumsuz sonuçlar doğurmaktadır. Bir bölgedeki arızayı tespit ederken başka bir bölgeye zarar verebilirsiniz. Profesyonel bilgisayar servis elemanları ile hizmette sınır tanımayan Adana Asus servisi bilgisayar konusunda en büyük yardımcınız olmaya gönüllüdür. Böyle bir yardımcıyı kabul etmek istemez misiniz?


Adana Asus bilgisayar tamiri ve servisi,Adana Asus notebook tamiri ve servisi,Adana Asus tablet tamiri ve servisi,Adana Asus laptop tamiri ve servisi,Adana Asus dizüstü tamiri ve servisi,Adana Asus netbook tamiri ve servisi,Adana Asus ultrabook tamiri ve servisi, Adana Asus minibook tamiri ve servisi,Adana Asus yazıcı tamiri ve servisi,Adana Asus yazıcı tanıtma, yazıcı kurulumu,Adana Asus arıza servisi,Adana Asus Servisleri nerede,Adana de Asus Notebook 2. El Alım Satım Yapılır.Adana Asus Bilgisayar Servisi Olarak Çok Karşılaştığımız Sorunlar; Lcd led floresan ekran (monitör) kırık, ekran çatlak, görüntü gelmiyor, mavi ekran sorunu, siyah ekran sorunu, ekranda çizgiler var, ekran çizgileri, ekran çizikli, mavi yeşil sarı çizgiler var, mürekkep akıntısı var, ekranda görüntü yok, anakart yandı,Klavye tuş takımı çıktı kırıldı, su döküldü, kola döküldü, sıvı teması, Adana Asus Notebook Kasa Tamiri ve Değişimi, onarımı,Adana Asus Notebook Ses Kartı Tamiri ve değişimi,Adana Asus Notebook Menteşe Tamiri ve Değişimi,Adana Asus Notebook Klavye Tamiri değişimi, eksik tuş tamamlama, Adana Asus Notebook Klavye Tuşları Tamiri,Adana Asus Notebook Hoparlör Tamiri ve Değişimi,Adana Asus Notebook Data (veri, bilgi) Yedekleme taşıma ve Transferi, Adana Asus Notebook Batarya (pil) Değişimi ve Tamiri,Adana Asus Notebook İşletim Sistemi Kurulumu orijinal Windows kurulumu ve format atma Recovery, Adana Asus Notebook Orjinal Sürücü (driver) Yüklemesi,Adana Asus Notebook Anakart Değişimi ve Onarımı Tamiri,Adana Asus Notebook Ekran kartı Değişimi ve Onarımı Tamiri,Adana Asus Notebook Anakart Chipset Tamiri ve Değişimi, Adana Asus Notebook Bios Güncellemesi yazılımı Adana Asus Notebook Lcd-Led Panel Ekran Değişimi,Adana Asus Notebook Lcd-Led inverter data (flex) kablosu Tamiri ve Değişimi,Adana Asus Notebook Optik Sürücü Dvd Rom Cd Rom tamiri ve değişimi,Adana Asus Notebook Ram Değişimi Bellek, Hafıza Değişimi, Adana Asus Notebook Hard disk Değişimi ve Tamiri,Adana Asus Notebook Hdd-Harddisk Data(veri bilgi) Kurtarma Sabit Disk Veri Kurtarımı, Adana Asus Notebook Soket Jack girişi şarj yeri şarj ucu şarj aleti girişi, Adana ecer notbook adaptör girişi Kırılması tamiri onarımı ve değişimi,